Oferty
pracy
Imprezy

Imprezy integracyjne i firmowe

Prawdą jest, że nic tak nie zacieśnia  relacji pomiędzy współpracownikami jak integracyjna impreza firmowa. W Poznaniu, z całą pewnością to właśnie Ilonn Hotel wiedzie prym w zakresie aranżowania tego typu przyjęć. Nasi specjaliści każdorazowo dbają, aby forma spotkania odpowiadała nie tylko charakterowi firmy, ale i potrzebom Gości biorących udział w evencie. Elastyczność naszej oferty zjednała sobie dotychczas przychylność i aprobatę dziesiątek kontrahentów, którzy na przestrzeni czasu stali się naszymi stałymi Gośćmi.

W Państwa ręce oddajemy przestronne sale konferencyjne, w których z powodzeniem podejmujemy się organizacji imprez tanecznych, warsztatów kulinarnych, wigilii firmowych, gier w minigolfa, a nawet maratonów jogi. Jednocześnie, do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronny ogródek z zapleczem grillowym, co często okazuje się doskonałą alternatywą dla standardowych form eventowych.  

Nasz doświadczony personel z pełnym zaangażowaniem pomoże Państwu wybrać  formę imprezy integracyjnej lub firmowej w Poznaniu, najlepiej odpowiadającą potrzebom Państwa Gości oraz dopełni wszelkich starań, aby całość spotkania okazała się dopięta na ostatni guzik.